Kalitenin Güvenle Buluştuğu Adres

HAKKIMIZDA

Demtaş yapı hakkında tüm detaylar misyon ve vizyonumuz.

Demtaş Yapı Bursa Osmangazi bölgesinde faaliyet gösteren bir yapı dekorasyon firmasıdır. Cam balkon imalatı, duşakabin satışı, pvc sistemleri hizmeti, iç ve dış dekorasyon uygulama, asma tavan uygulama, gergi tavan uygulama, kartonpiyer hizmeti, stropiyer uygulama, mantolama hizmeti, boya uygulama, alçı uygulama ve alçıpan uygulama gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Firmamız kaliteli malzemeler kullanarak uyguladığı işlemlerle müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yaşam alanlarınızı ve çalışma ortamlarınızı zenginleştirerek mekanlarınıza şıklık ve konfor kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, estetik ve fonksiyonel tasarımlar sunarak yaşam alanlarını zenginleştirmek ve konforlu hale getirmektir. Vizyonumuz ise, bölgesinde lider bir firma olarak, ülkemizde marka haline gelerek kaliteli hizmetler sunmaya devam etmek ve sektördeki başarımızı artırmaktır.

Demtaş Yapı olarak faaliyetlerimizi Bursa'nın Osmangazi ilçesinde sürdürmekteyiz ve sektördeki başarılı performansımızla kendimizi ispatlamış durumdayız. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kaliteli malzemeler ve işçilik ile hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

cambalkon